به گزارش ورزش19 ، همانگونه که پیش بینی می شد اخبار اعلام شده توسط رسانه های قطری درباره رفتن بازیکنان السد به تیم ملی بخشی از جنگ روانی آنها بود و صحت نداشت. با اعلام فیلیکس سانچز سرمربی تیم ملی فوتبال قطر، این تیم امروز راهی تاشکند می شود تا با تیم ملی ازبکستان دیداری […]

به گزارش ورزش19 ، همانگونه که پیش بینی می شد اخبار اعلام شده توسط رسانه های قطری درباره رفتن بازیکنان السد به تیم ملی بخشی از جنگ روانی آنها بود و صحت نداشت.

با اعلام فیلیکس سانچز سرمربی تیم ملی فوتبال قطر، این تیم امروز راهی تاشکند می شود تا با تیم ملی ازبکستان دیداری تدارکاتی داشته باشد.تیم ملی قطر برای همکاری با تیم السد پیش از بازی با پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، چهار بازیکن ملی پوش السد را در این سفر با خود نخواهد داشت.

اکرم عفیف، پدرو میگوئل، عبدالکریم حسن و بوعلام خوخی چهار بازیکن السد هستند که از اردوی تیم ملی به تیم خود بر می گردند تا برای بازی با پرسپولیس آماده شوند.البته حسن الهیدوس، سالم الهاجری و طارق سلمان همراه تیم قطر به ازبکستان می روند.

سعد الشیب دروازه بان ملی پوش السد هم به خاطر مصدومیت در تمرینات تیم ملی قطر پیش از بازی با اکوادور از تیم ملی این کشور خط خورد تا این موضوع که رسانه های قطری میزان بازیکنان جدا شده از این تیم برای پیوستن به تیم های ملی کشورشان را 8 وحتی 10 نفر اعلام کرده بودند که مشخص شد، این موضوع صحت ندارد و همانگونه که پیش بینی می شد رسانه های قطری در یک جهت و همسو با هم  اخباری را در این رابطه منتشر کردند.

دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اول آبان ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.