به گزارش ورزش19، در پی شکایت باشگاه تراکتورسازی تبریز از مهدی ترابی، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون پس از رسیدگی به این پرونده اعلام کرد: قرارداد منعقد و درخواست باشگاه تراکتورسازی تبریز منطبق با مقررات تشخیص داده نشده و رد می گردد. البته این حکم غیر قطعی است و تراکتوری ها می توانند به آن معترض باشند. […]

به گزارش ورزش19، در پی شکایت باشگاه تراکتورسازی تبریز از مهدی ترابی، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون پس از رسیدگی به این پرونده اعلام کرد: قرارداد منعقد و درخواست باشگاه تراکتورسازی تبریز منطبق با مقررات تشخیص داده نشده و رد می گردد. البته این حکم غیر قطعی است و تراکتوری ها می توانند به آن معترض باشند.

این در حالی است که روز 13 تیر ماه باشگاه تراکتورسازی خبر داد که از مهدی ترابی و باشگاه پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و خواستار محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات و همچنین مهدی ترابی از حضور در میادین شده است. تبریزی ها اعتقاد داشتند ترابی پیش از عقد قرارداد با پرسپولیس، به تراکتورسازی پیوسته و نمی توانست همزمان با قرمزها قرارداد ببندد و در سایپا هم بازی کند!

حتی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در اولین نشست خبری اش در میان خبرنگاران گفت: ما روی بازگشت ترابی حساب باز کرده ایم و او حتما در تراکتور حضور خواهد داشت. وی همچنین در گفتگویی جالب اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی را با ترابی خریده ام.

در ابتدای این داستان، پرسپولیسی ها اضطراب زیادی از این بابت داشتند و می ترسیدند همچون دو پنجره نقل و انتقالاتی اخیر، از پنجره نقل و انتقالاتی زمستان هم محروم شوند اما حالا با این حکم کمیته تعیین وضعیت و در صورت عدم اعتراض باشگاه تراکتورسازی، می توانند با خیال راحت منتظر 28 آذر و حضور مهدی ترابی در تمرینات تیمشان باشند.

پیش تر گفته می شد ترابی با تراکتوری ها تفاهم کرده بود که اگر این تیم نظامی ماند و اگر او خواست به خدمت سربازی برود، راهی تبریز شود اما هم این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شد و هم مهدی ترابی تصمیم گرفت تحصیل دانشگاهی اش را ادامه بدهد و حداقل به مدت 4-5 سال معاف باشد.

البته پس از اعلام حکم، سران دو باشگاه و همچنین مهدی ترابی واکنشی به این موضوع نداشته اند و بیش از همه باید منتظر صحبت های محمدرضا زنوزی و مدیران باشگاه تراکتورسازی در این زمینه باشیم و ببینیم آیا آن ها به این حکم اعتراض دارند یا خیر؟!