به گزارش ورزش19،  علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پیروزی پرگل برابر تیم ملی یمن اظهار کرد: ما توانستیم گام اول را محکم برداریم و از اکنون تمرکز خود را برای بازی با ویتنام می گذاریم و امیدوارم آن بازی هم پیروز شویم. بازیکنان یمن از تساوی بازی سوریه و فلسطین روحیه گرفتند  بیرانوند […]

به گزارش ورزش19،  علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پیروزی پرگل برابر تیم ملی یمن اظهار کرد: ما توانستیم گام اول را محکم برداریم و از اکنون تمرکز خود را برای بازی با ویتنام می گذاریم و امیدوارم آن بازی هم پیروز شویم.

بازیکنان یمن از تساوی بازی سوریه و فلسطین روحیه گرفتند

 بیرانوند درباره اینکه همه تیم های قدرتمند در شروع جام ملتهای آسیا به مشکل خوردند اما ایران پرقدرت شروع کرد، بیان کرد: به طور مسلم ما بازی سختی با یمن داشتیم و حریف در 10 دقیقه اول محکم بازی می کرد و زمانی که تیم ملی اردن توانست استرالیا را شکست داد و سوریه و فلسطین هم مساوی کردند مشخص شد که بازی راحتی برابر یمن پیش رو نداریم. همچنین من به بازیکنان گفتم مساوی سوریه برابر فلسطین باعث انگیزه در بین بازیکنان یمن می شود و یمنی ها هم در ذهنشان گفتند که می توانند برابر ایران یکی از تیم های قدرتمند آسیا بجنگند و من این ترس داشتم و دقایق ابتدایی این اتفاق داشت برای ما رخ می داد. خدا را شکر که توانستیم بازی را پیروز شویم و قدم اول را محکم برداریم.

در این تورنمنت  وقت خوشحالی نداریم

بازی بعدی با ویتنام بیان کرد: ما از امشب فکر و ذکرمان بازی با تیم ویتنام است و در این تورنمنت وقت خوشحالی نداریم و هر 3، 4 روز یک بازی است و از اکنون باید ریکاوری خوبی کنیم و انشاالله با کمک کادر فنی و مربیان آماده بازی با ویتنام شویم.

بیرانوند درباره اینکه در بازی با یمن کلین شیت کرد و آیا امیدوار هست که خود را نشان بدهد، بیان کرد: همه رسانه ها روی تیم ملی و من زوم کردند و همین کار مرا سخت می کند و باید بیشتر تمرکز و تلاش کنم و این گل نخوردن ما از دفاع تا فوروارد شروع می شود و همه دوست داریم بازی را بدون گل خورده به پا یان برسانیم و اگر ما برابر یمن یک گل می خوردیم شاید این بازی را شکست می خوردیم چون واقعا تیم ما به دنبال گل نخوردن است و این موضوع باعث پیروزی ما می شود. به طور حتم رو به جلو حرکت می کنیم تا مردم کشورمان را خوشحال کنیم. /باشگاه خبرنگاران