اینجانب محمود متدین با استعانت از خداوند متعال و پیشنهاد برخی از روسای هیات‌های استانی ، پیشکسوتان ، مربیان و کارشناسان و دلسوزان این رشته زیبای رزمی و با مشورت برخی از بزرگان تصمیم به ثبت نام و شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون ووشو نموده ام

به گزارش ورزش ۱۹،  آقای محمود متدین  کاندیدای ریاست فدراسیون وشوو بیانیه ای صادر کردند که در ذیل متن کامل آن را می خوانیم:

بسم اللہ الرحــــــــــمن الرحیم

«کُلُّکُمْ رَاعٍ وَ کُلُّکُمْ مَسْئُولٌ عَنْ رَعِیَّتِهِ»؛ (هر کدام از شما مسئول هستید و درباره افرادی که به سخن شما گوش می‌دهند بازخواست خواهید شد)

باسلام و عرض ادب و احترام

جامعه پر افتخار و فرهیخته ووشوی جمهوری اسلامی ایران

در ابتدا لازم میدانم پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را خدمت خانواده بزرگ ووشو تبریک و تهنیت عرض نمایم امیدوارم همه ما بتوانیم از فیوضات این ماه پرخیر و برکت استفاده لازم را ببریم.

اینجانب محمود متدین با استعانت از خداوند متعال و پیشنهاد برخی از روسای هیات‌های استانی ، پیشکسوتان ، مربیان و کارشناسان و دلسوزان این رشته زیبای رزمی و با مشورت برخی از بزرگان تصمیم به ثبت نام و شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون ووشو نموده ام.

همانطور که مستحضرید اینجانب نزدیک ۲سال بعنوان ذیحساب و خزانه دار (سال ۸۶الی۸۸) و ۵سال اخیر بعنوان دبیر خدمت شما بزرگواران بوده ام .

در مجموع این ۷ سال خدمتگزاری در کنار همه همکاران ، مربیان و کادر فنی با مدیریت برادر عزیزم دکتر مهدی علی نژاد ریاست سابق فدراسیون تمام تلاش خود را برای برداشتن گامی هرچند ناچیز در رشد و اعتلای جامعه فهیم ووشو نموده ام که با الطاف الهی و همچنین تلاشهای همه اعضا اعم از روسای محترم هیات های ورزشی سراسر کشور ، مربیان ، داوران ، ورزشکاران و کادر فنی و اداری فدراسیون ووشو مفتخر به کسب نتایج درخشان در سطح ملی و بین المللی در دهه گذشته شده و توانستیم تیم ملی کشورمان را به یکی از ابرقدرتهای این رشته در جهان معرفی نماییم.

از ثمرات دیگر این همدلی قرار گرفتن فدراسیون در زمره موفق ترین فدراسیون های کشور می باشد.

با شیوع بیماری کرونا در کل کشور و تغییر مدیریت در فدراسیون برخی از برنامه ها جهت دستیابی به قله های پیشرفت و استمرار موفقیت های گذشته در سطح ملی و بین المللی و ادامه فعالیتهای زیربنایی در استانهای کشور دچار توقف موقت یا دائم شده است. لذا در این برهه حساس وجود افراد باتجربه در راس فدراسیون و آشنا به مسائل می تواند نقش کلیدی در ارتقا ی سطح فدراسیون ایفا نماید.

همچنین با استفاده از ظرفیتهای موجود در هیات‌های استانی ، کمیته ها و سبک‌ها ی فدراسیون و افراد صاحب نظر علی الخصوص رهنمودها و مشاوره های جناب آقای دکتر علی نژاد که انصافا یکی از مدیران باتجربه و آگاه در حوزه فدراسیون ووشو هستند می توان در تثبیت و رشد این جایگاه ارزشمند کوشا بوده و همانطور که در بخش ساندا قدرت اول جهان می باشیم می توان با یک برنامه ریزی دقیق در حوزه هایی مانند بخش تالو به جایگاه مطلوبی دست یابیم.

جهت نیل به این اهداف توجه به نکات ذیل ضروری است،،

۱- ارتباط قوی و سازنده با هیات‌های استانی و استفاده از ظرفیتهای آنان
۲- جذب و نگهداشت دلسوزان جامعه ووشو کشور
۳- تامین نیازهای مالی جهت برگزاری اردوها و مسابقات ورزشی در سطح استانی ، ملی و بین المللی و شرکت در رقابتهای داخلی و خارجی و جبران خدمات کادر ستادی هیات های استانی
۴-ارتقای سطح آموزش ووشو به خصوص استفاده از فضای مجازی در شرایط خاص جامعه بعنوان بنیادی ترین اصل جانشین پروری و شایسته پروری برای موفقیت های آتی فدراسیون
۵-حل و فصل مسایل جاری فدراسیون در سطح خرد و کلان
۶-ارتباط قوی و دوستانه با فدراسیون‌های مرتبط با این رشته و همچنین مسوولین کشوری و لشکری

در نهایت بیان می دارد در صورت انتخاب اینجانب بعنوان ریاست آتی فدراسیون توسط مجمع محترم از همه پیشکسوتان ، مربیان و تمامی اعضای ستادی فدراسیون ووشو تقاضای یاری و همکاری داشته تا با وحدت و همدلی هرچه بیشتر بتوانیم در دستیابی به چشم انداز روشن فدراسیون بهتر از گذشته عمل نماییم.

در انتها شایان ذکر است که خداوند متعال خیر و صلاح بندگان را بهتر از خودشان می داند و همه ما مامور به انجام وظیفه در جهت رضای الهی و خدمت به جامعه در هر جایگاهی که هستیم می باشیم.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ

با آرزوی سلامتی و سربلندی برای همه مردم عزیز ایران

محمود متدین
۳ اردیبهشت ماه ۹۹