به گزارش ورزش19، تیم ملی بولیوی روز 24 مهر ماه در ورزشگاه آزادی در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. این تیم در دیدار دوستانه گذشته خود مقابل عربستان به تساوی 2 بر 2 رسید که مارسلو مارتیز و کمپوس زننده 2 گل این تیم به عربستان در دیدار دوستانه بودند. قرار […]

به گزارش ورزش19، تیم ملی بولیوی روز 24 مهر ماه در ورزشگاه آزادی در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت.

این تیم در دیدار دوستانه گذشته خود مقابل عربستان به تساوی 2 بر 2 رسید که مارسلو مارتیز و کمپوس زننده 2 گل این تیم به عربستان در دیدار دوستانه بودند. قرار بود اعضای این تیم دیداری دوستانه هم با تیم ملی کویت داشته باشند که این بازی لغو شد.

برای تیم ملی بولیوی در دیدار با عربستان لامپه، هیگواین، والورده، ریبرا، سارگدو،کمپوس، ریکاردو کاسترو، دیگو وایار، رودی کاردوسو،هنری واکا و گیلبرتو آلوارز به میدان رفتند.

تیم ملی بولیوی با هدایت فاریاس قصد دارد برای مسابقات جام جهانی 2022 قطر آماده شود و در همین راستا بازی‌های تدارکاتی زیادی را مد نظر قرار داده است. بهترین گلزن تیم ملی بولیوی خواکین بوترو است که توانسته در ۴۸ بازی برای کشورش ۲۰ گل به ثمر برساند.

در تیم ملی بولیوی بازیکنانی حضور دارند که اکثرا در لیگ این کشور حضور دارند و تنها نام 4 لژیونربه نام‌های گابریل والورده، رائول کاسترو، دیگو ‌وایار، کمپوس و همچنین مورنو در این تیم دیده می‌شود.

طبق برنامه قرار است این تیم با تمامی نفراتی اصلی خود به که در دیدار با عربستان هم به میدان رفته اند به تهران سفر کند.