رئیس هیئت مدیره استقلال حدود یک ماه پیش از مدیرعامل باشگاه خواسته بود تراز مالی مربوط به دوران مدیریت خودش را ارائه کند که تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش ورزش ۱۹، در روزهای اخیر انتقاداتی از اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال صورت گرفته که چرا هنوز به وعده‌اش مبنی بر ارائه تراز مالی عمل نکرده است. خلیل‌زاده در تاریخ ۱۳ اردیبهشت‌‌ماه و پس از پایان جلسه هیئت مدیره استقلال در جمع خبرنگاران گفت: «به مدیرعامل باشگاه گفتم قصد دارم همه اسناد مالی باشگاه در زمان امیرحسین فتحی‌، خودم و حتی دوره ۱۰ روزه علی فتح‌الله‌زاده را در نشست خبری نشان دهم، چون نمی‌خواهم بعدا بگویند خلیل‌زاده در فلان قرارداد این کار را کرده است. پس از چهلم درگذشت همسرم کل اسناد مالی باشگاه را نشان می‌دهم.»

بر اساس اعلام یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال، خلیل‌زاده یک روز پس از اظهاراتش، در نامه‌ای به احمد سعادتمند از مدیرعامل باشگاه می‌خواهد با توجه به زیر سؤال رفتن اقداماتش در دوران سرپرستی‌در استقلال، اسناد مالی مربوط به این دوران را تحویل داده او تا آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد. با وجود این مسئله، هنوز اسناد مالی سرپرستی باشگاه استقلال در زمان خلیل‌زاده منتشر نشده است. اینکه پشت پرده این مسئله چه چیزی بوده که با وجود گذشت یک ماه از درخواست خلیل‌زاده، این اتفاق رخ نداده، مشخص نیست.

  • منبع خبر : تسنیم