مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی می گوید که تمام ظرفیت های کشور برای کسب کرسی جهانی سوریان در کشتی، پای کار آمده اند.

به گزارش ورزش ۱۹ حمید بنی تمیم، مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی در حاشیه مسابقات مینی گلف کارکنان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، در خصوص برگزار این مسابقات گفت: اول از همه هفته تربیت بدنی را تبریک می گویم.  ورزش گلف یک رشته مفرح و خاصی است که به سلامت جسم و روح کمک می کند و باتوجه به برنامه های فدراسیون برای فراهم کردن شرایط با حداقل هزینه، شرایط برای فراگیری مهیا است.

او افزود: ایده های جالبی در گلف ارائه شده که نوید بخش آینده روشن این رشته بوده که در آینده از این رشته بیشتر بشنویم. هم زمان با هفته تربیت بدنی قرار است۹۶۰۰ برنامه در سراسر کشور برگزار شود و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش هم برای سه برنامه خاص یعنی همایش پیاده روی برای روسای فدراسیون ها، مسابقه تیراندازی و مینی گلف برنامه ربزی کرد که با استقبال خوبی همراه بود.

بنی تمیم در خصوص حمایت از سوریان برای کرسی های جهانی گفت:  سوریان از مفاخر کشور بوده و ظرفیت بالایی دارد. همچنین او مقبولیت لازم را در سطح دنیا دارد. به امید خدا تمام ظرفیت های کشور از جمله وزارت امور خارجه و وزارت ورزش به خوبی پای کار آمده اند و این باعث شده شانس او برای کرسی جهانی دوبرابر شود.

او در آخر بیان کرد: هر آنچه که در توان داریم به عنوان یک ایرانی برای سوریان انجام خواهیم داد.

  • منبع خبر : ایسنا