به گزارش ورزش19، حمید درخشان در خصوص دیدار دوم تیم ایران در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا مقابل ویتنام اظهار داشت: بر خلاف تعریف های صورت گرفته، ویتنام حریف قدرتمندی نیست و ما به آسانی از سد آنها خواهیم گذشت. متاسفانه ما یمن و ویتنام را بی اندازه بزرگ کرده ایم؛ در واقع اگر […]

به گزارش ورزش19، حمید درخشان در خصوص دیدار دوم تیم ایران در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا مقابل ویتنام اظهار داشت: بر خلاف تعریف های صورت گرفته، ویتنام حریف قدرتمندی نیست و ما به آسانی از سد آنها خواهیم گذشت. متاسفانه ما یمن و ویتنام را بی اندازه بزرگ کرده ایم؛ در واقع اگر بخواهیم نگران چنین تیم هایی باشیم هیچ گاه نمی توانیم مقابل تیم های قدر آسیا موفق شویم.
وی در رابطه با تیم ملی عراق ادامه داد: عراق تیم بسیار جوانی در اختیار دارد و علت نتیجه نه چندان مطلوب آنها در دیدار مقابل ویتنام عدم شناخت کافی سرمربی این تیم از حریف بود. با توجه به عملکرد تیم های همگروه، ما با اقتدار به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود خواهیم کرد.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص مدعیان جدی قهرمانی در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا نیز اظهار داشت: استرالیا، عربستان، کره جنوبی و ژاپن جدی ترین رقبای ما برای قهرمانی خواهند بود.
وی در خصوص استفاده از ترکیب اصلی تیم ملی در دیدار مقابل یمن تصریح کرد: این تصمیم بسیار خوبی بود زیرا ترکیب تیم ما تغییرات زیادی نسبت به جام جهانی نداشت و باید از بازی اول با نفرات اصلی خود در جام ملت ها ظاهر می شدیم. این اتفاق به هماهنگی تیم ملی کمک زیادی خواهد کرد.
درخشان افزود: تیم ملی در دیدار نخست خود مقابل یمن تمرین بسیار خوبی انجام داد و هر سه بازی مرحله نخست، تمرین مناسبی برای ما خواهد بود.
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از اظهار نظر کی روش در خصوص برانکو گفت: جام ملت ها شروع شده و دیگر زمان این حاشیه سازی ها به پایان رسیده و همه باید برای موفقیت تیم ملی همدل باشیم.
وی تاکید کرد: متاسفانه اظهارات سرمربی تیم ملی کسل کننده شده و من خجالت می کشم دیگر در این رابطه حرفی بزنم.
ایران در گروه چهارم هفدهمین دوره جام ملت های آسیا با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام همگروه است.
بازی بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت14:30 روز شنبه 22 دی ماه برابر ویتنام برگزار می شود./ایرنا