به گزارش ورزش19، آیین پایانی هشتمین دوره رقابت های شطرنج و هفدهمین دوره تنیس روی میز برگزار شد که در رشته شطرنج تیم بندر انزلی مقام اول، تیم بندر شهید رجایی مقام دوم و بندر امیر آباد مقام سوم را کسب کردند و همچنین تیم بندر آبادان جام اخلاق را به خانه برد. در بخش […]

به گزارش ورزش19، آیین پایانی هشتمین دوره رقابت های شطرنج و هفدهمین دوره تنیس روی میز برگزار شد که در رشته شطرنج تیم بندر انزلی مقام اول، تیم بندر شهید رجایی مقام دوم و بندر امیر آباد مقام سوم را کسب کردند و همچنین تیم بندر آبادان جام اخلاق را به خانه برد.
در بخش انفرادی این رشته رضا میرزاجانی از بندر انزلی قهرمان میز یک، محمد ابراهیم قاسمیان از بندرانزلی قهرمان میز 2 و عبدالله کر از بندر امیر آباد قهرمان میز سه و مهرداد حضرتی از سازمان مرکزی بنادر و دریانوردی قهرمان میز چهار شد و محمد ابراهیم قاسمی به عنوان بهترین بازیکن این رشته معرفی شد.
در بخش تیمی رشته تنیس روی میز سازمان مرکزی بنادر و دریانوردی مقام اول، تیم بندر آبادان مقام دوم و تیم بندر امام خمینی (ره) مقام سوم را بدست آوردند.
در بخش دوبل همین رشته ورزشی دوبل مهدی جوزاری و وحید کماسی مقام اول، علیرضا پهلوان نشان و ایوب محمودی مقام دوم و‌ شاهین رودپیما و جعفر ملکی زاده مقام سوم را کسب کردند.
در بخش انفرادی این رشته علیرضا پهلوان نشان از سازمان مرکزی مقام اول، مهدی جوزاری از بندر آبادان مقام دوم و ایوب محمودی و وحید کماسی به صورت مشترک مقام سوم را از ان خود کردند.
ایوب محمودی به عنوان بهترین بازیکن فنی رشته تنیس روی میز برگزیده شد.
دبیر کمیته ورزشی سازمان بنادر و دریانوردی در این آیین اظهار داشت: رقابت های ورزشی با توجه به امکانات در بنادر مختلف کشور برگزار می شود و بندرشهید باهنر به عنوان میزبان رقابت های رشته های تنیس و شطرنج انتخاب شد.
یحیی یحیایی ادامه داد: سازمان بنادر و دریانوردی در راستای اجرای مسوولیت های اجتماعی خود برای گسترش ورزش های آبی ساحلی برنامه ریزی کرده است.
وی در پایان این آیین و در پاسخ به سئوال خبرنگار ایرنا در خصوص آماده سازی زیرساخت ها برای برگزاری رقابت های ورزشی آبی در جنوب کشور گفت: این آمادگی در سازمان بنادر و دریانوردی وجود دارد که در صورت وجود تقاضا از سوی فدارسیون قایقرانی رقابت های قایقرانی را در بنادر جنوبی کشور برگزار کند.
دبیر کمیته ورزشی سازمان بنادر و دریانوردی اضافه کرد: بازدیدی از امکانات بندر شهید رجایی انجام شد و امکانات آن برای برگزاری رقابت های قایقرانی مناسب است.
مدیر بندر شهید باهنر به عنوان میزبان این رقابت‌ها در آیین اختتامیه اظهار داشت: ورزشکارانی از 13 بندر کشور به مدت 4 روز در بندرعباس به رقابت پرداختند.
حمید رضا محمد حسینی ادامه داد: ظرفیت های موجود در هرمزگان استفاده شد و بندر شهید باهنر به عنوان اولین بار در تاریخ خود میزبان رقابت های ورزشی بود.
وی اضافه کرد: شرکت کنندگان در این رقابت‌ها از میزبانی و نحوه برگزاری رقابت‌ها ابراز رضایت داشتند./ایرنا