نهمین جلسه هیأت رییسه فدراسیون کشتی صبح امروز در محل این فدراسیون واقع در خانه کشتی شهید صدرزاده برگزار شد.

به گزارش ورزش ۱۹ این جلسه با حضور محمدرضا طالقانی، سید ناصر موسوی لارگانی، دکتر سهراب کیهانی، امیر محسنی و علیرضا دبیر، حمید سوریان، فاطمه درخشانی، سید جلال عسگری رییس، نایب رییس، نایب رییس بانوان و دبیر فدراسیون به‌عنوان اعضاء برگزار شد.

رییس فدارسیون کشتی در این جلسه با تسلیت به مناسب شهادت امام دهم حضرت امام علی النقی (ع) توضیحاتی را در مورد برنامه‌های جاری و آتی فدراسیون کشتی ارائه داد.

او در مورد برنامه‌های فدراسیون ادامه داد: در مورد آموزش مربیان و داوران فدراسیون از طریق انستیتو کشتی برنامه دارد ضمن این که فرآیند اعزام داوران به مسابقات نیز در قالب یک اپلیکیشن انجام می‌شود.

رییس فدراسیون کشتی گفت: به دنبال این هستیم که تمامی برنامه‌های فدراسیون آی تی محور شود و اولویت ما انستیتو کشتی است.

وی ادامه داد: در برنامه ما است که اطلاعات مربیان، کشتی گیران و داوران را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم آمار دقیقی از جامعه کشتی به دست بیاوریم.

دبیر گفت: برای این که کشتی در تمامی کشور راه بیفتد به استان‌ها می‌روم و با نهادهای مهم از جمله استانداری، سپاه، شهرداری، آموزش و پرورش و … جلسه می‌گذارم و پیگیری خروجی این جلسات توسط رییسان هیأت کشتی استان‌ها باید انجام شود.

او در این نشست در مورد فعالیت‌های فدراسیون به جهت حضور عباس جدیدی به عنوان نماینده ایران در انتخابات شورای کشتی آسیا و کسب پست دبیرکلی توضیحاتی را ارائه داد.

در ادامه این جلسه گزارش‌های مالی فدراسیون از جمله پرداخت‌ها و بدهی‌ها تا پایان سال و تغییر اشل حق‌الزحمه مدرسان کشتی نیز داده شد.

هم‌چنین حکم انتصاب امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به وی اهداء شد.

  • منبع خبر : ایسنا