بعثت کرمانشاه در برابر نفت امیدیه به یک پیروزی ارزشمند دست یافت تا علاوه بر کسب پیروزی در بازی نخست، به صدر جدول گروه نیز برود.

افشین حسنی، مدیر عامل باشگاه بعثت در پایان بازی در مصاحبه با ورزش ۱۹ گفت:” از تمرکزی که تیم نشان داد بسیار راضی هستم. از اولین دقیقه بازی تا آخرین دقیقه تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم و هیچ اشتباهی مرتکب نشدیم و در دفاع عالی کار کردیم. فشرده بازی کردیم و در کار تیمی کنار هم بودیم، هر چند در نیمه اول در یک بازه زمانی تحت فشار سنگینی قرار گرفتیم، اما تیم با پختگی عمل کرد.”

مدیر عامل باشگاه بعثت گفت: به نظرم ما در دیدار با نفت امیدیه گزینه‌های زیادی پیش رو نداشتیم و تنها یک گزینه بود که باید به پیروزی می رسیدیم.

وی با بیان اینکه تیم بعثت با ترکیب کاملا بومی مقابل نفت امیدیه به برتری دست یافته است، اظهار داشت: امروز شاهد رویایی بودیم که سال ها برای آن تلاش کرده ایم، اسم بعثت در تاریخ فوتبال کرمانشاه ماندگار خواهد شد.

حسنی تصریح کرد: تمام بازیکنان در این بازی خوب بودند. ما این رقابت ها را بهتر از سال گذشته آغاز کردیم. آغاز این رقابت ها با کسب ۳ امتیاز بازی بسیار مهم است.

وی خاطر نشان کرد:ما تیمی فوق‌العاده را شکست دادیم. این تیم، فصل پیش یکی از تیم های خوب لیگ بود و مقابل تیم های بزرگ نمایشی درخشان ارائه کرد. برای برتری مقابل این تیم باید منظم باشید و با روحیه‌ای فروتنانه به میدان بروید. در چنین بازی‌هایی، همه بازیکنان باید بجنگند. نفت امیدیه بازی را خوب شروع کرد، اما ما در نهایت توانستیم این تیم خوب را شکست دهیم.