به گزارش ورزش 19 ، وقتی ورزشگاه مدرن”فولاد آره نا” افتتاح شد، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان جمله ی جالبی به گزارشگر صدا و سیما گفت؛ در راستای پرداختن به مسئولیت اجتماعی، این استادیوم رو به مردم خوب اهواز تقدیم می کنیم.  به گزارش خبرگزاری برنا ؛ اینکه صنعت نفت آبادان این فصل چند صد میلیون […]

به گزارش ورزش 19 ، وقتی ورزشگاه مدرن”فولاد آره نا” افتتاح شد، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان جمله ی جالبی به گزارشگر صدا و سیما گفت؛ در راستای پرداختن به مسئولیت اجتماعی، این استادیوم رو به مردم خوب اهواز تقدیم می کنیم.

 به گزارش خبرگزاری برنا ؛ اینکه صنعت نفت آبادان این فصل چند صد میلیون تومان خرج برخی بازیکنان بی کیفیت کرد چیزی نیست که بخواهم به آن بپردازم، حتی جایگاه تحقیر آمیز این روزهای طلایی پوشان، موضوع این یادداشت نیست.

حرف، حرف مردم است و حقوق شهروندی، حرف، حرف تماشاگرانی است که نود دقیقه چشم به چمنی می دوزند تا بازی تیم محبوبشان را ببینند، که قلب هایشان به درد می آید وقتی نتیجه ای از هواداری شان نمی بینند.

جمعه صنعت نفت آبادان در مسیر قهرمانی جام حذفی با یکی از سه گانه های پیش رو دیدار دارد. صنعت نفت در تقابل با سایپا تمام نگاهش رو به پای بازیکنانی دوخته است که می‌خواهند شانس خودشان را از میانبر جام حذفی برای رسیدن به آسیا امتحان کنند.

روز جمعه قطعا طلایی پوشان نیاز به حمایت همه جانبه ی هوادارانشان دارند. گاهی اوقات لازم است بر حمایت از مردم و در راستای به دست آوردن دل تماشاگران چشمانمان را روی برخی چیزها ببندیم.

به نظر می‌رسد باشگاه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت می تواند، با رایگان اعلام کردن بازی روز  جمعه علاوه بر ارج نهادن به شخصیت هواداران، به کسب نتیجه مطلوب نزدیکتر شود.

می دانیم که باشگاه چند صباحی است گرایش اقتصادی و سود آوری را در خود بازیابی کرده است، اما این را بدانیم در صورتیکه صنعت نفت قهرمان جام حذفی شد، چندین برابر مبلغ هزینه شده به باشگاه تزریق می شود.

بهتر است باشگاه صنعت نفت در راستای پرداختن به مسئولیت‌های اجتماعی خود در راستای همراهی با هواداران بازی روز جمعه را رایگان اعلام کند.

منتظر تصمیم مدیران این تیم می مانیم.