در حالیکه بازگشت تیم راهیان به عرصه فوتبال و لیگ دسته اول به تیتر نخست رسانه ها تبدیل شده اما بر اساس اخبار غیر رسمی، کار انتقال تیم نیروی زمینی به کرمانشاه در مراحل پایانی قرار دارد.

علی محبی در گفتگو با ورزش ۱۹، با اشاره به آخرین وضعیت تیم راهیان، اظهار داشت: بر اساس حکمی که در اختیار مدیر عامل باشگاه راهیان قرار دارد، حضور این تیم در دسته اول فوتبال کشور قطعی است.

محبی در خصوص موضع احتمالی فدراسیون فوتبال نسبت به بازگشت تیم راهیان به لیگ دسته اول، گفت: نمی توانم در این خصوص حرف بزنم اما به نظر فدراسیون ۲ راه بیشتر نخواهد داشت، احتمال می رود آن ها به باشگاه راهیان خسارت پرداخت یا اینکه امتیاز یک تیم لیگ دسته اولی را پس از خریداری به راهیان واگذار کنند.

رئیس هیات فوتبال تصریح کرد: چند وقت پیش، لیگ دسته اول فوتبال ایران مستقیما زیر نظر کنفدراسیون آسیا قرار گرفته است بنابراین مسئولین باشگاه راهیان،می توانند قضیه بازگشت تیم شان را از کانال های بین المللی دنبال کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هیات فوتبال در جریان انتقال تیم دسته اولی نیروی زمینی به کرمانشاه است، اظهار داشت: خیلی شفاف می گویم برای اولین بار است که این موضوع را می شنوم، هیات فوتبال در این خصوص بی اطلاع است؛ به نظرم به جای  خریداری امتیاز تیم نیروی زمینی، بهتر است تیم های راهیان و بعثت را حمایت کنیم تا تیم های بومی استان، از نظر اقتصادی شکوفا شوند.