به گزارش ورزش19، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، مقابل السد به برتری برسد. این تیم اول آبان باید در ورزشگاه آزادی در بازی برگشت مقابل السد به میدان برود که در صورت برتری راهی فینال خواهد شد. در همین رابطه هفته گذشته جلسه‌ای بین مسئولان AFC و […]

به گزارش ورزش19، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، مقابل السد به برتری برسد. این تیم اول آبان باید در ورزشگاه آزادی در بازی برگشت مقابل السد به میدان برود که در صورت برتری راهی فینال خواهد شد.

در همین رابطه هفته گذشته جلسه‌ای بین مسئولان AFC و مسئولان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال برگزار شد. در این جلسه نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در حدود ۲۰۰ ایراد ریز و درشت به ورزشگاه آزادی وارد دانستند و این ایرادات برای بازی برگشت فینال باید برطرف شود.

فرهاد نیکوخصال سرپرست ورزشگاه آزادی تهران درباره حل مشکلات و ایراداتی که AFC مطرح کرده، گفت: نامه به دست ما رسیده و ایرادات مطرح شده است. امروز ساعت 15 جلسه‌ای میدانی با نمایندگان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، شرکت توسعه و همین طور مجموعه ورزشی آزادی داریم.

وی افزود: افشین داوری به عنوان مدیرکل امور باشگاه‌ها از طرف وزیر ورزش نیابت دارد تا بررسی همه‌جانبه از آزادی داشته باشد و گزارش خود را برای وزیر بنویسد.

نیکوخصال در پاسخ به این سوال که با توجه به ایراداتی که دیده‌اید فکر می‌کنید مشکلات آزادی حل شود، خاطرنشان کرد: اگر اعتبار لازم تامین شود، به نظر می‌رسد این اشکالات برطرف خواهد شد. قرار است در جلسه امروز درباره برآورد اعتبارات نیز صحبت کنیم. فکر می‌کنم با مساعدت ناظران AFC بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

سرپرست ورزشگاه آزادی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه پیش از این شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفته بود اعتبار لازم به آزادی داده شده و برخی زون‌ها در حال تعمیر هستند، گفت: بله پیمانکاران فعال هستند اما چون کار عمرانی است، زمان می‌برد.