معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کرد.

به گزارش ورزش ۱۹ به نقل از وزارت ورزش و جوانان، امروز (چهارشنبه) آخرین روز از مرحله پنجم تمرینات تیم ملی بوکس ایران، معاون وزارت ورزش با حضور در سالن شماره ۹ مجموعه ورزشی انقلاب از تمرینات تیم ملی بوکس بازدید کرد.

او در صحبت با حسین ثوری، رییس فدراسیون بوکس و علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران، شرایط تیم ملی را جویا شد.

علی‌نژاد اظهار کرد: خوشحالم که انتخابات ریاست فدراسیون جهانی بوکس برگزار شد و این رشته پس از مدت‌ها به نظم خوبی در سراسر دنیا رسید. امیدوارم ارتباط خوب حسین ثوری با کرملوف باعث شود بوکس کشورمان صاحب جایگاه ویژه‌ای در آسیا و جهان شود.

وی افزود: بوکس یکی از رشته‌هایی است که خیلی روی آن حساب می‌کنیم و امیدوارم با هدایت علیرضا استکی بتوانیم در المپیک توکیو و بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ نتایجی در خور نام بوکس ایران کسب کنیم.

در ادامه حسین ثوری، رییس فدراسیون بوکس گفت: تیم ملی بوکس در حال پوست اندازی است و ما رنگین‌کمانی از استان‌های مختلف را در اردو داریم. از توجهات علی‌نژاد تشکر می‌کنم و امیدوارم حمایت‌ها از فدراسیون بوکس ادامه داشته باشد تا بتوانیم در مسابقات پیش رو عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

در پایان هم علیرضا استکی توضیحاتی در خصوص شرایط فنی تیم ملی به معاون وزارت ورزش و جوانان ارائه داد.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک در سطح جهان که قرار است اردیبهشت ماه در پاریس برگزار شود، خود را آماده می‌کند.

تیم کشورمان پیش از این در مسابقات سطح آسیا توسط دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی به دو سهمیه المپیک توکیو دست یافته است.

  • منبع خبر : ایسنا