کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان صادر کرد.

به گزارش ورزش۱۹، دیدار تیم های فوتسال نامی نو اصفهان و ملی حفاری اهواز از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار شد. در این بازی از سوی منیژه زیبا، سرپرست تیم ملی حفاری تخلفاتی مبنی بر اعتراضات مکرر و استفاده از الفاظ نامناسب نسبت به داوران بعد از اتمام مسابقه رخ داد. منیژه زیبا به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
طاهره مهدی پور دروازبان تیم ملی حفاری اهواز نیز بعد از اتمام مسابقه رفتار غیر ورزشی با داوران داشته و به آنها اهانت کرده است. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شده است و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.( این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)
مسابقه تیم های وچان کردستان و زاگرس شیراز از سری رقابتهای لیگ برتر فوتبال باوان برگزار شد. از سوی سمیرا محمدپور، بازیکن تیم وچان کردستان تخلفاتی مبنی بر اهانت داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

  • منبع خبر : مهر