مدیر استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی از تعطیلی دوباره استخر قهرمانی به مدت یک هفته به دلیل تشدید در شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش ورزش ۱۹ ، محمد هادی بیداریان اظهار کرد: با توجه به شیوع دوباره ویروس کرونا و تشدید شدن محدودیت ها، استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی که از هفتم تیر برای انجام تمرینات تیم ملی شنا باز شده بود، پس از جلسه امروز با حضور رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به مدت یک هفته تعطیل شد. البته شناگران صبح امروز ساعت ۶:۳۰ صبح تمرینات خود را در استخر قهرمانی زیر نظر مربی تیم ملی انجام دادند.

وی گفت: این تصمیم گیری از سوی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برای حفظ سلامتی ملی پوشان شنا انجام شده و از نظر عوامل اجرایی آزادی منعی برای ادامه تمرینات ملی پوشان وجود نداشت.

بیداریان اظهار کرد: بعد از پایان یک هفته در صورتی که شرایط از نظر کنترل موج دوم کرونا به وضعیت عادی برگردد، دوباره تمرینات ملی پوشان شنا در استخر قهرمانی آزادی آغاز خواهد شد. همچنین شروع تمرینات شیرجه روها نیز در  استخر قهرمانی بستگی به وضعیت تست PCR آنها دارد که زودتر به معاونت فنی آزادی ارسال شود تا اجازه تمرین به ملی پوشان شیرجه داده شود.

مدیر استخر قهرمانی آزادی در پایان از عوامل اجرایی آزادی به خاطر کنترل و نظارت دائم بر کیفیت و بهداشت آب استخر قهرمانی آزادی تشکر و قدردانی کرد.

  • منبع خبر : ایسنا