مهاجم آرژانتینی در بین دو نیمه دیدار بارسلونا و ناپولی تیم را ارنج کرد.

به گزارش ورزش ۱۹ به نقل از آس، لیونل مسی در دیدار بارسلونا و ناپولی که با پیروزی ۳ بر یک آبی اناری‌ها به پایان رسید تنها تیم را در میدان رهبری نکرد بلکه بیرون از آن نیز به این کار مشغول بود. در تصاویری که ماتیاس ارکالده، خبرنگار آرژانتینی در توئیترش منتشر کرد نشان می‌دهد که مهاجم بارسلونا در رهبری تیم کاملا توانمند است. چند دقیقه قبل از ورود آبی اناری‌ها به میدان برای شروع نیمه دوم‌، زمانی که بازیکنان در تونل رختکن حضور داشتند ستاره آرژانتینی تیم را ارنج کرد.

کاپیتان بارسا گفت: با قدرت به زمین می‌رویم و نباید سر به هوا باشیم چون دو گل برتری داریم. اکنون باید آرام‌تر از همیشه باشیم. دو گل برتری داریم. اگر با آرامش بازی کنیم می‌توانیم به آن ها هشت گل بزنیم.

پس از ارنج مسی دیگر بازیکنان همچون لوییس سوارس، جوردی آلبا و جرارد پیکه هم چند جمله کوتاه گفتند. این موضوع نشان از اتحاد بازیکنان بارسا می دهد که در مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند و می‌خواهند از تنها شانش خود برای قهرمانی در این فصل بهره ببرند. آبی اناری ها اکنون به دیدار جمعه شب برابر بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی فکر می‌کنند.

  • منبع خبر : ایسنا