سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با ابراز خوشحالی از صدور مجوز برگزاری اردوی تیم های ملی کشتی پس از ماه ها تعطیلی، گفت: قطعا این موضوع بر روحیه کشتی گیران اثرگذار خواهد بود.

به گزارش ورزش ۱۹ , محمد بنا درباره صدور مجوز برای آغاز تمرینات تیم های ملی کشتی از سوی ستاد مقابله با کرونا، اظهار کرد: مجوز اردوها را صادر کردند اما وضعیت برگزاری لیگ یا رقابت های جهانی مشخص نیست. برگزاری این مسابقات با عدم برگزاری آن ها در برنامه اردوها تاثیرگذار است.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی افزود: صدور مجوز برای از سرگیری تمرینات خوشحال کننده است و ان‌شاءالله بعد از عاشورا با تعداد محدودی از بچه ها که بیشترشان در ۶ وزن المپیکی هستند اردو را آغاز می کنیم.

وی ادامه داد: قطعا از سرگیری تمرینات در روحیه کشتی گیران اثرگذار خواهد بود. باید در فدراسیون جلسه بگذاریم و درخصوص نحوه برگزاری اردوها تصمیم گیری کنیم. امکان دارد دو تیم آزاد و فرنگی نتوانیم با هم در اردو باشیم، به عنوان مثال ابتدا ما اردو را به مدت یک هفته برگزار کنیم و پس از آن نیز آزادکاران به اردو بیایند.

بنا در پایان با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: قطعا برگزاری اردو در چنین شرایطی مسئولیت بسیار سنگینی است چرا که باید شدیدا از کشتی گیران مراقبت کنیم تا مبادا برای هیچ‌کس مشکلی بابت ابتلا به کرونا پیش بیاید. تا زمانی که تکلیف مسابقات مشخص نشود نمی توانیم برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم اما سعی می کنیم اردوهای کوتاه مدت برگزار کنیم تا کشتی گیران هر چه بیشتر انگیزه برای کار کردن داشته باشند.

  • منبع خبر : ایسنا