سرپرست باشگاه ماشین‌سازی تبریز با انتقاد از غیر واقعی خواندن تست‌های مثبت کرونای تیم‌های لیگ برتری، گفت: مدارک تمام تست‌ها موجود است و مگر می‌شود به دروغ بگوییم یک تست مثبت شده است؟

یه گزارش ورزش ۱۹، حسن آذرنیا  درباره مثبت بودن تست کرونای چند بازیکن تیم ماشین‌سازی اظهار داشت: در تست اولیه که از بازیکنان‌مان و اعضای تیم گرفتیم، تست هفت نفر مثبت بود که مجدداً از آنها تست گرفتیم. منتهی طبق نظر پزشک تیم این نفرات فعلاً نمی‌توانند تمرین سنگین داشته باشند و باید در قرنطینه بمانند.

وی در مورد جواب تست دوم کرونای باشگاه ماشین‌سازی گفت: هنوز جواب تست دوم نیامده است.

سرپرست باشگاه ماشین‌سازی در ادامه در خصوص تاریخ شروع تمرینات این تیم نیز تصریح کرد: شاید هر بازیکنی به صورت انفرادی تمرین کند، اما بحث ما الان این است که باید به سازمان لیگ و ستاد ملی مبارزه با کرونا نامه بزنیم و مجوز شروع تمرینات را بگیریم.

آذرنیا در مورد نامه انصراف چهار تیم خصوصی لیگ برتر (ماشین‌سازی، نساجی، تراکتور و شهر خودرو) به وزیر ورزش و جوانان گفت: بله، ما نامه زدیم و این تصمیم هیئت مدیره باشگاه است و هر تصمیمی هیئت مدیره باشگاه بگیرد من مجری آن هستم، منتهی متأسفانه یکسری صحبت‌ها مطرح شده است که می‌گویند چون این تیم‌ها نمی‌خواهند بازی کنند، می‌گویند تست بازیکنان‌‌شان مثبت شده! سؤال من این است مگر بچه‌بازی است چنین حرفی زده شود؟ مستندات تمام تست‌ها موجود است.

وی ادامه داد: اگر بخواهند ما جواب آزمایش‌ها را رو می‌کنیم. بعضاً می‌شنوم که می‌گویند این تیم‌ها الکی می‌گویند کرونا دارند،‌ مگر چنین چیزی می‌شود؟! مگر می‌شود به یک بازیکن یا کارمند باشگاه به خاطر منافع خودمان بگوییم جواب تستت مثبت شود؟! از آزمایشگاهی در تهران آمدند و از تمام اعضای تیم تست گرفتند. مدارک پزشکی همه این‌ها هم موجود است. ما هر پنج روز یک بار تست می‌دهیم و عدله و مستندات همه آنها را هم داریم. بعضی‌ها که می‌بینند صحبت‌های ما مخالف منافع آنهاست می‌خواهند با این شایعات فرافکنی کنند.

سرپرست باشگاه ماشین‌سازی در مورد پرونده بدهی‌های این باشگاه به بازیکنان خارجی نیز توضیح داد: ما چهار پرونده درباره بازیکنان خارجی‌مان داریم که تاکنون با دخسوس و عیسی کامرا توافق کردیم و مشکل آنها حل شد. در پرونده شیمبا و یک بازین خارجی دیگرمان نیز آقای زنوزی یک نفر را به‌عنوان نماینده باشگاه مسئول مذاکره با آنها کرده و کارها در حال انجام است. شیمبا در حال مذاکره و توافق است و بازیکن دیگرمان هم خودش قراردادش را فسخ و بعد از باشگاه شکایت کرده است. نماینده باشگاه نیز کتباً شکایتی علیه او در فیفا تنظیم کرده و در حال رسیدگی است.

  • منبع خبر : تسنیم